ساعت کاری

شنبه - پنج شنبه 8:00 تا 18:00

تماس با ما

04533261540

ایمیل کاری

info@omrankara.ir

درباره ما

شرکت تعاونی عمران کارا سبلان غرب در سال ۱۳۷۰ تاسیس گردیده و توانسته در طول مدت فعالیت خود تمام ‍‍‍‍‌پروژهای تحت پیمان خود را به نحو احسن و مطلوب تحویل دستگاه بهره بردار نماید که همین امر سبب گردیده برای چندین سال متوالی به عنوان تعاونی برتر ملی کشوری انتخاب گردد. لازم به ذکر است این شرکت عضو کانون سراسری انجمن شرکت های ساختمانی تاسیساتی و تجهیزاتی ایران می باشد و دراین زمینه نیز پروژه های مثمر ثمری را چه در سطح استان و چه در سطح کشور به عهده دار گردیده است.

بدون شک به ثمر رساندن پروژه های مهم و مطرح استانی همچون بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی ابوالفضل (ع) ، استادیوم ورزشی ۲۰۰۰۰هزار نفری علی دایی اردبیل ، مصلی بزرگ مشگین شهر و چندین پروژه ی مهم دیگر بدون خدمت صادقانه وتلاش خستگی ناپذیر اعضاء و کارکنان وآشنایی با تکنولوژی مدیریت و تخصص های سازمانی امکان پذیر نبوده است. 

عضویت در انجمن انبوه سازان ساختمان موجب گردیده این شرکت طی سالیان متمادی پروژه های بزرگی مانند پروژه ۱۹۲ واحدی مسکن مهر مشکین شهر و پروژه مشارکتی ۱۲۰ واحدی ولیعصر اردبیل را در کارنامه کاری خود ثبت نماید. در رزومه پیش رو ضمن ارائه مشخصات کلی و شرح مختصری از کارهای انجام شده ، این شرکت آمادگی خود را جهت انجام پروژه های تخصصی در رشته های دارای صلاحیت اعلام می دارد.